W naszych szeregach znajdują się specjaliści, którzy współpracują z nami bardzo ściśle, jak również tacy, którzy pomagają nam tylko w niektórych projektach.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą to serdecznie zapraszamy do działu WSPÓŁPRACA


SPECJALIŚCI Z KTÓRYMI ŚCIŚLE WSPÓŁPRACUJEMY

POŁOŻNICTWO

Anna
Plaskota-Gładosz

V-ce Prezes ZarząduPołożna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny

polozna.net

Zafascynowana opieką okołoporodową i laktacją

czytaj więcej
Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, Edukator ds. laktacji, Instruktorka szkoły rodzenia. Zafascynowana opieką okołoporodową. Edukację i profilaktykę stawia na pierwszym miejscu. Organizuje warsztaty i szkolenia dla kobiet, aby trafić z rzetelną wiedzą już na początkowym etapie ich przygotowania do rodzicielstwa. Marzy o utworzeniu miejsca, w którym fizjologia kobiety byłaby szanowana, a jej instynkt macierzyński wspierany. Dom narodzin wraz z opieką okołoporodową to jej cel.

więcej można przeczytać na:
polozna.net

Miejsce przyjęć:
Mielec 
ul. Wyszyńskiego 4a/7

 
 

Magdalena
Golba

Koordynator Gabinetu Położnej w Połańcu Położna, Edukator ds. laktacji

polozna.medi3.pl

Położna z dużym doświadczeniem w pracy w środowisku

czytaj więcej
Położna, edukator ds. laktacji, certyfikowany doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Opiekuje się pacjentkami w Gabinecie Położnej Środowiskowej w Połańcu. Przygotowuje pacjentki w ramach edukacji przedporodowej oraz przeprowadza wizyty patronażowe ze szczególnym wsparciem okresu laktacji.

Miejsce przyjęć:
Połaniec
ul. Witosa 1 (gabinet na basenie)

 
 

Anna
Skórska

Koordynator Szkoły Rodzenia w Mielcu
Położna

medi3.pl

Pasjonatka Położnictwa

czytaj więcej
Anna Skórska – położna, w trakcie studiów magisterskich, odbyła staż w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym Św. Zofii, gdzie miała okazję przyjmować porody w zgodzie z naturą na sali porodowej oraz w domu narodzin.
Jest pasjonatką położnictwa, opieki okołoporodowej, ekopielęgnacji matki i dziecka, aktywności fizycznej oraz tańca. Zawodowo dąży do sprawowania samodzielnej opieki nad kobietą, dzieckiem i rodziną na najwyższym poziomie. Promując zawód położnej, chce zmieniać polskie położnictwo na lepsze.

Miejsce przyjęć:
Mielec
ul. Wyszyńskiego 4a/7


FIZJOTERAPIA

Każdy nasz specjalista zajmuje się kobietami w ciąży, po porodzie i dziećmi

Artur
Gładosz

Prezes Zarządu
mgr fizjoterapeuta Konsultant Medyczny

arturgladosz.pl

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

czytaj więcej
Interesuje się zarządzaniem w ochronie zdrowia oraz poprawą jakości usług zdrowotnych. Uważa, że potencjał tkwi w ludziach i ich kompetencje należy wzmacniać i rozwijać. Wszechstronność i liczne zainteresowania pozwalają mu na łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Człowiek to jego pasja pod względem duchowym, biologicznym i psychicznym.więcej można przeczytać na arturgladosz.pl

Sport jest nieodłącznym elementem mojego życia, przez co naturalnie wywołuje to we mnie zainteresowanie pracą ze sportowcami. Jestem trenerem tenisa ziemnego, a każdą wolną chwilę spędzam uprawiając sport. Kolejnym z moich zainteresowań jest fizjoterapia w położnictwie i ginekologii.Głównie zajmuję się pacjentami z napięciowymi bólami głowy, ostrymi bólami kręgosłupa oraz po urazach lub operacjach.

Szkolenia:

 • Screening medyczny w fizjoterapiii – Rzeszów 2020
 • Badanie i dokumentacja medyczna w fizjoterapii – Warszawa 2018
 • Szkolenie z zakresu Psychoonkologii – Rzeszów 2018
 • Opieka Geriatryczna i wczesne wykrywanie chorób charakterystycznych dla wieku podeszłego” – Kraków 2017
 • Przywracanie równowagi mięśniowo-powięziowej z wykorzystaniem technik mobilizacji powięzi i tapingu – Lublin 2017
 • Przygotowanie motoryczne zawodników w piłce nożnej – Gliwice 2017
 • Opieka Geriatryczna i wczesne wykrywanie chorób charakterystycznych dla wieku podeszłego” Kraków 2013


Miejsce przyjęć:
Mielec
ul. Wyszyńskiego 4a/7 i
ul. Piaskowa 12/1

Igor
Kulesza

Specjalista Fizjoterapeuta,
student Osteopatii

exmed

Prowadzi gabinet usług osteopatycznych i fizjoterapeutycznych,

czytaj więcej
specjalizujący się w leczeniu przewlekłego bólu oraz dysfunkcji powstałych w skutek urazu, kontuzji a także związanych ze stylem życia.

Miejsce przyjęć:
Mielec
ul. Targowa 8 (w Siłowni Extreme obok Lidla)Specjaliści którzy nam pomagają

Dominika
Markowska

Specjalista – Położna

czytaj więcej
Dominika Markowska to położna. Pasję do zawodu „wyssała” z mlekiem matki, spędzając najmłodsze lata w przychodni, obserwując rodzicielkę przy pracy. Zawodowo pracuje w szpitalu zarówno z matkami, które rozpoczynają swoją mleczną przygodę, jak i z maluchami, które tej przygody uczą się od podstaw.

Maria
Milejczyk

Specjalista – Lekarz reumatolog

czytaj więcej
Indywidualną Praktykę Lekarską rozpoczęła już w 1999 roku posiada specjalizację: Choroby wewnętrzne I st. Reumatologia II st.

Dominika
Przywara

Specjalista – mgr Wychowania Fizycznego

czytaj więcej
Specjalista – absolwent Wychowania Fizycznego


Agata
Tymuła

Neurologopeda, logopeda wczesnej interwencji, pedagog,

czytaj więcej
Neurologopeda, logopeda wczesnej interwencji, pedagog, terapeuta MFS, terapeuta elastycznego terapeutycznego tapingu ETT-HNO. Zajmuje się terapią mowy dzieci z zespołami genetycznymi oraz opóźnionym rozwojem mowy. Zajmuje się także oceną stanu i funkcji wędzidełka u noworodkow i starszych dzieci.
Prowadzi indywidualne oraz grupowe zajęcia z Symultaniczno- Sekwencyjnej Nauki Czytania®

Natalia
Cynar

PsychologPsychoterapeuta

facebook

czytaj więcej
Jest psychologiem i psychoterapeutą, w swoim gabinecie udziela pomocy psychologicznej, prowadzi psychoterapię dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Miejsce przyjęć:
Mielec 
ul. Lelewela 10

Karolina
Gacoń

Radca Prawny

kancelariagacon.pl

czytaj więcej
Jesteś w ciąży lub po porodzie? Potrzebujesz pomocy administracyjne lub prawnej ? Nie wiesz jakie masz prawa? Jaki należy Ci się urlop? Te pytania są właśnie do Karoliny. Polecamy ja serdecznie

Ewa
Lisius

Położna Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Gdańsk

czytaj więcej
Ewa Lisius w 1988 r. ukończyła Medyczne Studium Zawodowe Położnych w Gdańsku. W 2007 r. uzyskała tytuł licencjata położnictwa, a w 2012 r. tytuł magistra położnictwa na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jej pasją jest tematyka laktacji i w nawiązaniu do zgłębianego od wielu lat tematu, w 2016 roku uzyskała tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego.

Od 1988 r. pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku (obecnie szpital Copernicus). Swoją karierę zawodową rozpoczęła jako położna na oddziale położniczym. W 2012 r. objęła stanowisko zastępcy oddziałowej pionu położniczo-ginekologicznego i otrzymała funkcję koordynatora programu „Szpital Przyjazny Dziecku”. Tytuł ten, szpital otrzymał w 2013 r. i broni go z oceną bdb do dziś. W ramach swojej pasji do tematyki laktacji, udało się jej także, stworzyć Szpitalną Poradnię Laktacyjną, która działa od 2012 r.

W latach 2002-2019 prowadziła Szkołę Rodzenia „Dobry Początek”, udzielając porad okołoporodowych, zajmowała się ciężarną, rodzącą i położnicą. Od 2013 r. jest członkiem komisji ds. Położnych w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku. Aktualnie (2019 r.) jest instruktorem praktyk kandydatek na Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego i kursu na Edukatora ds. laktacji. Jest także wykładowcą specjalizacji położniczo-ginekologicznej i położniczo-rodzinnej w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, w tematach połogu i karmienia piersią. W 2019 r. otworzyła Centrum laktacyjno-położnicze.

Często dzieli się swoją wiedzą z szerokim gremium podczas branżowych konferencji i akcji społecznych. Między innymi występowała jako ekspert podczas: targów Mother & Baby, akcji „Pomorskie dla zdrowia” oraz ogólnopolskich spotkaniach dla ciężarnych i położnic „Świadoma Mama”. Jej wiedzę i doświadczenie doceniają także TVP Gdańsk oraz Radio Plus.

Prywatnie mama trójki dzieci. W 2016 zachorowała na raka piersi. Przeszła leczenie i dziś jest zdrowa. Czynnie propaguje profilaktykę zachorowań na raka piersi i raka szyjki macicy. Regularnie udziela się społecznie, biorąc udział w akcjach prozdrowotnych, związanych z tematyką położniczą oraz karmienia piersią. Od 2016 r. bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Onkomarsz”, która ma na celu promocję profilaktyki chorób onkologicznych i wzmacniania w chorych woli walki o wyjście z choroby. Brała także udział w ogólnopolskiej akcji „Serce od serca”, szyjąc serca dla Amazonek.

– W moim Centrum ciężarna i matka po porodzie otrzyma profesjonalne wsparcie w zakresie naturalnego karmienia. Położne natomiast, otrzymają fachowe wsparcie praktyków, mających ogromną wiedzę w tym temacie. Wiem, że była ogromna potrzeba powstania takiego Centrum mimo, że teoretycznie kobiety objęte są opieką położnej środowiskowej. W praktyce jednak, temat laktacji traktowany jest dość powierzchownie. Problemy te są bagatelizowane lub spychane na poradnie laktacyjne, których jest niewiele. Tworząc Centrum chciałam połączyć moją pasję z potrzebami młodych kobiet. Centrum laktacyjno-położnicze to miejsce gdzie młoda mama i jej dziecko otrzymują wsparcie w rozwiązaniu problemów i wątpliwości związanych z karmieniem piersią. Położne natomiast mają możliwość wziąć udział w praktykach, kursach i spotkaniach ze specjalistami, tym samym rozwijając swoje kompetencje jako ekspert laktacyjny. – mówi Ewa Lisius.

Anna
Majda-Sandomierska

Położna Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Gdańsk – Kwidzyń

czytaj więcej
 • Jestem położną – a nawet magistrem położnictwa. Od 10 lat pracuję w jednym z największych i najnowocześniejszych szpitali położniczych na Pomorzu
 • Certyfikowanym doradcą laktacyjnym – udzielam porad mamom, które mają trudności z karmieniem piersią
 • Prowadzę swoją szkołę rodzenia – przygotowuję przyszłych rodziców do ciąży, porodu i macierzyństwa.
 • Redaktorem – piszę artykuły na tematy parentingowe, konsultuję merytorycznie dla wielu czasopism i serwisów internetowych,
 • Ekspertem – regularnie wypowiadam się na tematy położnicze i rodzicielskie na kanale Polsat Rodzina w programie Mamma Mia
 • Blogerką, instagramerką – na codzień dzielę się swoimi doświadczeniami, wiedzą na temat ciąży, karmienia piersią, porodu, opieki nad noworodkiem

Anita
Siara

Położna Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Jarosław – Rzeszów

czytaj więcej
Nauka o karmieniu piersią jest moją pasją, którą ciągle pogłębiam. Okazję do tego mam pracując w szpitalu PRO-FAMILIA w Rzeszowie na oddziale neonatologicznym oraz jako doradca laktacyjny. Spotykając się z mamami staram się angażować w ich emocje, niepokoje i pragnienia związane z karmieniem piersią. Wspieram mamy, które chcą karmić piersią jednocześnie szanując każdą ich decyzję. W swojej pracy stawiam na ciągły rozwój uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Poszukujemy

Dietetyk

czytaj więcej
.

Pracujemy nad tym
żeby było nas tu więcej

czytaj więcej
J

.

Pracujemy nad tym
żeby było nas tu więcej

czytaj więcej

.