Ta organizacja powstała z pasji, chęci rozwijania naszej kreatywności i niesienia dobra dla innych.

Cele Fundacji:
• Organizacja szkoleń, warsztatów, wykładów o tematyce prozdrowotnej dla wszystkich zainteresowanych w celu propagowania lokalnych działań na rzecz zdrowia,
• Organizowanie szkoleń, głównie dla personelu medycznego,
• Organizowanie szkoleń z zakresu kompetencji miękkich,
• Zapewnienie całościowej opieki okołoporodowej poprzez współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin, edukacja seksualna młodzieży, edukacja przedporodowa, opieka po porodzie wraz z elementami wsparcia kobiet w okresie laktacji,
• Propagowanie porodów fizjologicznych,
• Propagowanie karmienia naturalnego – karmienia piersią i karmienia pokarmem kobiecym,
• Dążenie do utworzenia sieci wsparcia dla kobiet w okresie okołoporodowym wraz z domem narodzin,
• Zrzeszanie lokalnych specjalistów w celu utworzenia szerokiej bazy danych profesjonalistów, w celu dobrania najlepszej relacji – terapeuta-pacjent dla uzyskania najlepszych efektów terapeutycznych i zadowolenia ze strony pacjenta oraz satysfakcji ze współpracy z pacjentem.

Prezes Fundacji – Artur Gładosz
Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, freelancer. Interesuje się zarządzaniem w ochronie zdrowia oraz poprawą jakości usług zdrowotnych. Uważa, że potencjał tkwi w ludziach i ich kompetencje należy wzmacniać i rozwijać. Wszechstronność i liczne zainteresowania pozwalają mu na łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Człowiek to jego pasja pod względem duchowym, biologicznym i psychicznym.

V-ce prezes – Anna Plaskota-Gładosz
Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, Edukator ds. laktacji, Instruktorka szkoły rodzenia. Zafascynowana opieką okołoporodową. Edukację i profilaktykę stawia na pierwszym miejscu. Organizuje warsztaty i szkolenia dla kobiet, aby trafić z rzetelną wiedzą już na początkowym etapie ich przygotowania do rodzicielstwa. Marzy o utworzeniu miejsca, w którym fizjologia kobiety byłaby szanowana, a jej instynkt macierzyński wspierany. Dom narodzin wraz z opieką okołoporodową to jej cel.

Zapraszamy do kontaktu z nami.tel. 667224896 – Prezes Fundacji

kontakt@medi3.pl

Jeśli chcesz nas wspomóc – przekaż darowiznę na konto Fundacji.
81 1870 1045 2078 1051 1376 0001